E-Bülten Aboneliği
E-bülten abonemiz olun indirim ve fırsatları kaçırmayın
ABONE OL!

Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5'li Set 665 GR | zayıflama ürünleri avrupa satış sitesi
7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03
zayıflama ürünleri avrupa satış sitesi > Besin Takviyeleri > Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set 665 GR

Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set 665 GR

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
% 24 İndirim  
14,00 Euro Kazanç  
59,00 Euro
45,00 Euro
Paylaşmak Güzeldir...
 • 200 Euro Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
 • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
 • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
  0534 849 00 03
 • Orjinal Ürüne %100 Destek

Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set 665 GR

Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set Kaç GR ?

Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set 665 GR

Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set Üretici Firma Adı

Yeni Mis Kozmetik

Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set Üretici Firma İşletme Kayıt Numarası

TR-06-K-002768

Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set Ürün Barkod Numarası

Lyonsey Professional B&T Barkod Numarası

8680603249000

Lyonsey Professional T&T Barkod Numarası

8680603249017

 

Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set Yorumları

Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set kullananlar, yani tüketicilerin Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set İçinde Bulunanlar

Lyonsey Professional Teksture Buğday Lifi Karışımı İçindekiler: %50 Tam Buğday Unu, %20 Yenilebilir Kepek,  %10 Tarçın, %10 Zencefil, %10 Zerdaçal

Alerjen içerir: (Gluten)

Parametre Değer: Nem 11,47, Yağ A 2,96, Yağ B 3,85, Protein 14,12, Lif 3,65, Kül 2,47, Nişasta 45,38, Şeker 10,54, Rutube 11,58, H.Yağ 2,17, H.Protein 14,38, H.Selüloz 3,72, Ham Kül 2,85, Nişasta 42,12

Lyonsey Professional B&T İçindekiler: %12,5 Kiraz Sapı, %12,5 Acı Cehre, %12,5 Ayrık Otu, %12,5 Sinameki, %12,5 Funda, %12,5 Kişniş, %12,5 Tarçın, %12,5 Arpa

Parametre Değer: Yağ A / Oil A 5,02, Protein 14,89, Lif / Fibre 13,32, Kül / Ash 9,66, Nişasta / Starch 13,13, Şeker / Sugar 7,49, NDF (Notral Deter Fiber) Selüloz-Hemiselüloz-Lignin 29,05, ADF (Asit Deterjan Fiber) Selüloz, Hemiselüloz 33,07, Rutube 7,65, H.Yağ 4,69, H.Protein 8,97, H. Selüloz 16,95, Ham Kül 6,20, Nişasta 15,35

Hiçbir Kimyasal ve Koruyucu Madde İçermez

 

Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set Etkileri

Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set hakkında soru ve sorunlarınızla ilgili bilgi almak ve bu ürünü sipariş vermek için bize sayfanın sağ alt köşesindeki canlı destek kısmından veya müşteri hizmetlerini arayarak ulaşabilirsiniz.

Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set Nasıl Uygulanır

Lyonsey Professional Tekstüre Buğday Lifi Karışımı Kullanımı: Üç öğün yemeklerden yarım saat önce tüketilmesi tavsiye edilir. İki yemek kaşığı yoğurt ve benzeri ürünlerle karıştırılarak tüketilir. Tüketimden hemen sonra bir bardak su içilmesi önerilir. Sade olarak tüketilmesi tavsiye edilir.

Lyonsey Professional B&T Kullanımı: Akşam yemeğinden bir saat sonra bir çay kaşığı tüketilmesi tavsiye edilir. Direk ağız yoluyla alınması ve bir bardak su ile tüketilmesi önerilir.

Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set Muhafaza ve Uyarı
 • Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set ilaç değildir.Takviye edici gıdadır. Hastalıkların önlenmesi veya tedavisinde kullanılmaz.
 • Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
 • Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında ve 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.

Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set Avrupa Fiyatı

Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set Avrupa fiyatı sitemizde gerçekten makul bir ürün.

Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set Avrupa Nasıl Alabilirim?

Sepete Ekle butonunu kullanarak satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set Zararları

Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set içeriğindeki maddelerden birine alerjiniz varsa kullanmayınız.Herhangi bir rahatsızlığınız ve hastalığınız varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışmanızı önermekteyiz.

Ürün kutusu üzerinde detayı, imalat tarihi, izin numarası, imalatçı firma bilgileri, son tüketim tarihi ve içerisindekilerin listesi kutuları üzerinde ayrı ayrı detaylı bir şekilde yer almaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutuların üzerilerini detaylı bir şekilde okumanızı öneririz.

Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set Ürünü Açıklaması

Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set

Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5'li Set

Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set Avrupa Satın al

Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set Online Kredi Kartı ile Ödeme

Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set Yurtdışı Kredi Kartı ile Ödeme

Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set Havale ile Ödeme

Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set Western Union ile Ödeme

Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set Ria Express ile Ödeme

Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set Money Gram ile Ödeme

Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Hollanda (Amsterdam, Rotterdam, Lahey, Deventer, Utrecht, Eindhoven), Almanya (Berlin, Köln, Frankfurt, Hamburg, Mühih, Düsseldorf, Stuttgart), Hırvatistan, Danimarka, Estonya, İtalya, İzlanda gibi ve Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set Asya’dan sipariş isterseniz Azerbaycan, KKTC, İran, Suudi Arabistan, Irak, Güney Kore, İzlanda gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

 

Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set Avrupa Ücreti, Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set Money Gram ile Ödeme, Avrupa indirimli Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set, Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set ürünü faydaları, Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set uyarılar, Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set satışı, Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set yurtdışı sipariş, Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set, Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set ekşi, Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set ne kadar, Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set ürünü nerden alabilirim, Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set ürünü avrupa nerede satılır, Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set kızlar soruyor, Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set açıklamaları, Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set avrupa satış yerleri, Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set hakkındaki yorumlar, Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set zararlı mı, Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set ne işe yarar, Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set ürünü yorum, Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set ürünü satan, Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set nasıl kullanılır, Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set faydaları, Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set detayları, Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set ürünü satan yerler, Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set avrupa nereden alınır, Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set neye yarar, Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set avrupa sipariş, Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set avrupa fiyatları, Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set ürünü faydaları ve kullanımı, Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set ürünü nasıl kullanılır, Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set avrupa nerden alabilirim, Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set yararlı mı, Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set ürünü avrupa satış yerleri, Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set nerde, Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set ürünü faydası, Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set ürünü satışı, Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set yurtdışı nerelerde satılıyor, Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set ürünü nerde, Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set ürünü kullanımı, Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set yorumları, Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set avrupa nerede satılır, Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set satılır, Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set yorum, Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set satan yerler, Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set yurtdışı satılan yerler, Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set ürünü satılan yerler, Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set kadınlar kulübü, Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set yararları, Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set ürünü avrupa nereden alınır, Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set ürünü hakkında, Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set açıklamalı detayları, Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set ürünü etkileri, Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set satılan, Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set avrupa satış, Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set etkileri, Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set zararları, Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set faydası, Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set nereden alabilirim, Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set ürünü faydaları neler, Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set satan, Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set ürünü yurtdışı nerelerde satılıyor, Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set nedir, Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set kullanımı, Lyonsey Professional B&T ve Tekstüre Buğday Lifi Karışımı 5’li Set ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını zayiflamaavrupa.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

 

Yorumlara kapalı..

Whatsapp'ta Paylaş

Faydalı Bilgiler


Hangi Saatlerde Yemek Yemeliyim?

Şansınız, programınızın halihazırda dolu olduğundan, başka bir öğe eklemeye çalışmaktan korkuyorsunuz. Bununla birlikte, ayarlanmış bir yemek planına sahip olmak, kilo vermeyi veya kilo vermeyi kolaylaştırabilir....

Devamını Oku
Gece Yemekleri Nasıl Önlenir

Birçok insan, acıkmadığı zamanlarda bile gece geç saatlerde yemek yiyor. Gece yeme, ihtiyacınız olandan daha fazla kalori tüketmenize ve kilo almanıza neden olabilir. Akşam ya...

Devamını Oku
Obezite Nedir? Belirtileri Nedir?

Obezite, tıbbi tedavi ve önleme için yeni stratejilere ihtiyaç duyan en yaygın, kronik hastalıklardan biridir Obezite aşırı yağ dokusu olarak tanımlanır. Aşırı yağ dokusunu belirlemek...

Devamını Oku
Evde Diyet Nasıl Yapılır?

Merhaba sevgili okurlar bugün evde diyet yapmak için en etkili 11 yolu sizler için paylaşacağım, keyifli okumalar. Kahvaltıyı atlamayın Kahvaltı atlamak kilo vermenize yardımcı olmaz....

Devamını Oku

© Copyright 2008 - 2018 zayiflamaavrupa.com

macuni mahrem mavi iksir mavi losyon eco slim