E-Bülten Aboneliği
E-bülten abonemiz olun indirim ve fırsatları kaçırmayın
ABONE OL!

Spor Yaparak Nasıl Kilo Verilir | zayıflama ürünleri avrupa satış sitesi
7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03

Spor Yaparak Nasıl Kilo Verilir
Bunu inkar etmek yok: kilo vermek asla kolay bir iş değildir.

 

Yavaş ilerleme birçok kişinin hayal kırıklığına uğramasına neden olur, spor salonuna gitmek genellikle bir angarya gibi hisseder ve beslenmeyle ilgili akıllı seçimler yapmasına neden olur.

 

Yine de bu engelleri aşmanın bazı yolları var. Özellikle, egzersizinizde daha fazla keyif almanıza yardımcı olabilecek oldukça basit bir düzeltme var.

 

Amerikalı bir yüzme yarışçısı olan Olympian Katie Uhlaender’a göre, yüzmenin en iyi yolu bir dalış yapmaktır.

 

Aktif olmak ve eğlenmek hakkında bir şeyler yap. Spor yapmak için spor yapmayı seçmek harika” dedi. “Aktif kalmak ve canlı olmak, canlı ve sağlıklı kalmanızı sağlayan eğlenceli bir yaşam tarzı var. Farklı olasılıklara zihninizi açın – kayak, kiting, okyanusta yüzmek, triatlonlar, sörf yapmak, vb. Hayatta aktif olmak ve yeni şeyler öğrenmek. ”

 

Bu oldukça basit bir kavram, ama yine de çoğumuz bu fikri benimsemiyoruz. Bunun yerine rutin olarak koşu bandında ya da ağırlık odasındaki zamanımızı günlüğe kaydetmek için spor salonuna gidiyoruz, çünkü bizim “ne yapmamız gerektiğini” söylediğimizden. Ama gerçekten, kendini beğenmiyorsan sorun ne?

 

Tabii ki oradayken hiç eğlenmediysen, spor salonuna gitmekten korkacaksın ve gitmek istemeyeceksin.

Sporun Kilo Vermek İçin Sağlıklı Bir Yol Olarak Kullanılması

 

Bu nedenle, tipik egzersiz rutininizin yerine yeni bir spor ya da aktiviteyi kucaklamakla ilgileniyorsunuz. Nereden başlamalısın?

 

Uhlaender, “En iyi yol, davranışı değiştirmek, daha mutlu ve daha sağlıklı bir yaşam tarzı yaratmak için ona bir seçenek olarak yaklaşmaktır” dedi. “Diyetle uğraşmaya veya durma noktasına geldiğinizi düşmeyin, strese karşı davranışa yeni bir yaklaşım yaratın, kendinize doğru ve yaşamınızda ve yeni seçimlerinizde aktif olarak yeni şeyler yaratarak gücü yeniden hayata geçirin.”

 

Sonuçta Uhlaender, aktif bir yaşam tarzı yaratmanın ve hem aktif seviyenizi hem de beslenme tercihleriniz açısından aktif olarak akıllı seçimler yapmayı anlatıyor.

 

“Akıllı seçimler yapmak ve yiyecekleri bir rejim olarak ele almamakla ilgili” diye ekledi. “Daha iyi hissetmek için seçim yap

 

Oh, ve egzersiz rutininizi sıkıcı olmaktan alıkoyacağınız bir yana, gerçekten keyif aldığınız spor ve aktivitelere katılmak bir daha inanılmaz bir faydaya sahip: daha iyi bir vücut görüntüsü.

 

Uhlaender şunları kabul etti: Tartı üzerindeki sayıdan uzaklaşmak ve vücudunuzun yapabildiği şeyden gurur duymak ve performansınızı arttırmak için çalışmaktan daha fazla ağırlık vermek, kilo ve kilo kaybının bir parçası olarak pek çok deneyim, esasen ortadan kaybolur.

BİZE BU KELİMELERDEN ULAŞTINIZ:  spor kilo verme, spor, spor kilo verdirir mi, spor kilo alma diyeti, spor kilo verme diyet, spor kilo almak için, kiloluyken spor yapmak, spor kilo, spor yapmadan kilo vermek, spor yapmadan kilo verme, spor aletleri kilo verdirir mi, spor ayakkabı kilo verdiren, spor bisikleti kilo verdirirmi, spor bisikletiyle kilo verilirmi

   

Sizin İçin Önerdiklerimiz


Whatsapp'ta Paylaş

Faydalı Bilgiler


Hangi Saatlerde Yemek Yemeliyim?

Şansınız, programınızın halihazırda dolu olduğundan, başka bir öğe eklemeye çalışmaktan korkuyorsunuz. Bununla birlikte, ayarlanmış bir yemek planına sahip olmak, kilo vermeyi veya kilo vermeyi kolaylaştırabilir....

Devamını Oku
Gece Yemekleri Nasıl Önlenir

Birçok insan, acıkmadığı zamanlarda bile gece geç saatlerde yemek yiyor. Gece yeme, ihtiyacınız olandan daha fazla kalori tüketmenize ve kilo almanıza neden olabilir. Akşam ya...

Devamını Oku
Obezite Nedir? Belirtileri Nedir?

Obezite, tıbbi tedavi ve önleme için yeni stratejilere ihtiyaç duyan en yaygın, kronik hastalıklardan biridir Obezite aşırı yağ dokusu olarak tanımlanır. Aşırı yağ dokusunu belirlemek...

Devamını Oku
Evde Diyet Nasıl Yapılır?

Merhaba sevgili okurlar bugün evde diyet yapmak için en etkili 11 yolu sizler için paylaşacağım, keyifli okumalar. Kahvaltıyı atlamayın Kahvaltı atlamak kilo vermenize yardımcı olmaz....

Devamını Oku

© Copyright 2008 - 2018 zayiflamaavrupa.com

macuni mahrem mavi iksir mavi losyon eco slim